APIE ĮMONĘ

UAB „Apskaitos analitika“ — specializuota įmonė, užsiimanti buhalterinės apskaitos paslaugų teikimu smulkioms, vidutinėms ir didelėms įmonėms, taip pat fiziniams asmenims. Bendrovėje dirbantys specialistai — savo srities profesionalai. Jie nuolat bendrauja su visomis kontroliuojančiomis valstybinėmis institucijomis ir prisiima visą atsakomybę už buhalterinės apskaitos tvarkymą.

Savo veiklą UAB „Apskaitos analitika“ pradėjo 2004 m. ir jau ilgą laiką sėkmingai vykdo klientų jiems patikėtas užduotis. Įmonėje dirbantys kvalifikuoti buhalteriai, nuolatos kelia savo profesinę kompetenciją, tobulinasi, gilina turimas žinias.

Bendrovė „Apskaitos analitika“, vadovaudamasi savo vertybių sistema ir atitinkamai organizuodama darbus, užtikrina kokybiškas ir savalaikes paslaugas, pritaikytas individualiems Klientų poreikiams.

UAB „Apskaitos analitika“ vertybės

Kokybė
Bendrovė naudoja buhalterinės apskaitos programą AGNUM, terminalinė šios programos versija leidžia klientui matyti atliekamą darbą ir užtikrinti kokybišką buhalterinės apskaitos tvarkymą.

Patikimumas
Mūsų bendrovė užtikrina besąlygišką klientų duomenų konfidencialumą bei teikiamos informacijos patikimumą.

Atsakomybė
Įprastai įmonėse už samdomo buhalterio darbą atsakingas direktorius. Kai buhalterinę apskaitą tvarko UAB „Apskaitos analitika“, atsako UAB „Apskaitos analitika“.

Lankstumas
Paslaugų kaina priklauso nuo dokumentų ir konsultacijų kiekio.